Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískání v reproduktorech

Zdravím,
Koupili jsme z druhé ruky pro děti klávesy Mc Crypt MK-4100 a po zapnutí nepříjemně píská v reprudoktorech.
Zkoušel jsem napájecí adapter i baterie. Vliv má pouze to v jaké místnosti se zrovna nacházím, ale to snižuje jen intezitu pískání.
Vím, že je něco ruší, ale nedokáži to odstanit. Poradil by prosím nějaký elektrikář jak bych to mohl svépomocí opravit?
Díku moc.

Ruší? Zdrojem pískání jsou zřejmě klávesy a ne vnější rušení. Ještě můžete zkusit do konektoru pro sluchátka připojit sluchátka, jestli to bude pískat i v nich. Pokud ano, je lepší zboží vrátit a žádat vrácení peněz.