Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno číslo motoru dle VIN

Můžete mi někdo poradit, případně zjistit číslo motoru na citoen C3 dle VIN: VF7FCHFXC9A091808?

Potřebuji koupit olejový filtr a jsou dvě možnosti, záleží na čísle motoru.

Děkuji

To by měla prodejna zjistit podle VIN.
Nicméně, když to neumějí (nebo nechtějí?), pomoc existuje.
1. Otevřete tento odkaz: service.citroen.com
2. Vpravo dole vyberte Česká republika
3. Vpravo nahoře klikněte na Registrace
4. Zvolte Opravce vozidel
5. Vyplňte registraci a odešlete ji
6. Přihlašte se pod svým uživ. jménem a heslem
7. Do okénka "VIN/VIS" vlevo nahoře vložte VIN.
8. Klikněte na "Charakteristiky" a zjistěte požadované informace.

Abych nezapomněl: oni nepotřebují číslo motoru, ale jeho typ - a ten je skutečně TU1A (pokud trvají na tom, že potřebují číslo motoru, jsou to idioti a nenakupujte u nich).

edit: můžete tam zjistit i přesné číslo orig. dílu - k tomu slouží odkaz Bezplatné služby - Dokumentace ND.