Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Motokára a bugina

Ahoj chtěl bych si sestavit vlastní motokáru nebo buginu , ale nevím jak mám začít. Už mám i motor, železné trubky,
volant,sedadlo , pedály , podvozek a kola.

Prosím o radu jak začít děkuji předem

Jak je psáno, pokoukat po již hotových, nakreslit a pak začít řezat. Když začneš řezáním, zjistíš, žes někde něco uříznul blbě. Upřimně řečeno, když ani nevíš jak začít, jak budeš pokračovat, až začneš? Většinou se začně a pak se poptává, když nastane problém.