Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo na plastové lemy blatníků

Dobrý den,
chci nalepit plastové ABS lemy na auto. Pro toto lepení vybírám nejlepší lepidlo, které by bylo pevné, elastické a odolné povětrnostním vlivům a nevyžadovalo by broušení laku na autě nebo použití primeru. Rozhoduji se mezi PUR tmely Teroson 9200, Emfimastic PU 50 Industre a hybridním tmelem Sikaflex 521 UV. Slyšel jsem, že někdo použil i lepidlo na autoskla. Prosím o radu, které lepidlo ( i zde neuvedené)je z hlediska mých požadavků nejlepší. Budu vděčný za každou praktickou zkušenost.
Děkuji

V práci používáme Terostat MS 939. Je to jednosložkový tmel na bázi MS-polymeru.
Mám s tím výborné zkušenosti. Nic jiného už ani nepoužívám. Slepí plasty, železo, dřevo,keramika.. Nikdy nebyl žádný problém. Spoj nikdy nepovolil, to spíše praskl slepovaný materiál.

Mamut Glue Den Braven lepí tvrdé plasty bez problémů s čímkoliv. Je je nutné pouze dobře očistit a odmastit. A je potřeba pouze aby lepená plocha byla větší. Na malé plošky a na hrany to nejde. Lepím mamutem držadla přišroubovaná na terči z plastu, nebo nerez plechu na plastovou zástěnu "sprcháče" z polykarbonátu, plastové lišty všeho druhu na soudržný stavební podklad (dlaždice, omítka, beton, dřevo a pod.) a dokonce i dírky ve folii plastového bazénu. Za sucha, větší flek z bazénové. nebo podobné folie (staré plovací návleky pro děti a pod.). Hlavně dobře očistit. Pokud lepené plochy nepruží, má i vlastnost kontaktní.
A objednávat jej nemusíš, je běžně v obchodech v "pistolové" verzi, 290 ml, za cca 150-200,- Kč. Barva bílá, černá a transparentní.