Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlahova vpust do sprchoveho koutu

Zdravim, rozhodl jsem se zrusit vanu a misto ni postavit sprchovy kout, mel bych dotaz tykajici se podlahove vpuste. Opet existuje tisic druhu, mne staci obyc, chtel jsem se ale zeptat na zapachovou uzaveru, staci vodni? Nasel jsem napr. tuto vpust:
http://www.akoupelnyatopeni.cz/kanalizace/kanaliza cni-vpusti/podlahove-vpusti/podlahova-vpust-apv1-1 05-105-50-bocni-mrizka-nerez

Pak jsou vodni a suche, napr.:
http://www.akoupelnyatopeni.cz/kanalizace/kanaliza cni-vpusti/podlahove-vpusti/podlahova-vpust-apv344 4-150-150-50-75-bocni-mrizka-nerez

Diky
kuba

Zdravím,
postavil jsem sprchový kout svépomoci a dal jsem tam klasickou vpusť s vodní zapachovou uzávěřou.
Nikdy za 10 let žádný problém, pouze v létě (cca 6 týdnů na chalupě) došlo k vyschnutí a zápachu. Další léta řešeno: na tuto dobu 4+ týdne jsme dali pod mřížku igelit. Zabránil vysychání a následnému zápachu. Shrnuto: vodní naprosto stačí.
Pavel