Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ruční výkopové práce

Zdravím,
nemáte náhodou někdo nějaký kontakt nebo tip na zodpovědné kopáče z okolí Brna?
Potřeboval bych na zahradě odkopat ručně kus svahu.
Díky předem,
m.

Přesně tak. Hostince IV.cenové skupiny bývají pro tento typ náboru zdaleka nejvhodnějším místem, sám mám v praxi vyzkoušeno. Nejlepší je zapříst rozhovor se štamgasty a nechat si někoho doporučit. Samozřejmě že ne všichni jsou vhodnými kandidáty, ale to platí všeobecně, nejen o cikánech.