Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysavač do dílny a garáže

Ahoj,
chtěl bych si koupit vysavač do dílny a garáže na luxování auta, bordelu ze země (kamínky, uschlá hlína..) a ponku (železný špony od vrtání atd.) Stačí na to normální domácí lux, nebo je potřeba nějakej speciální? Jakej byste na to doporučili? Cena max. 3 tisíce. Díky

ja som si prave kupil do dielnicky HECHT "8314 Z" cena 70€ a som spokojny,pekne taha,velke to je dost a ma to spozdovaciu zasuvku ...neviem ako sa to odborne vola ale ked tam pripojis nejake naradie vysavac sa zapne sam az za 5 sekund po spusteni naradia....to je kvoli tomu aby sa nepretazovala naraz siet....dobra vecicka pre mna velmi uzitocna...