Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPS Clarion MAP360

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat dneska mi šla ta navigace. Dneska se mi vybila ted jí nabijím a nejde zapnout. Zkousel jsem mačkat reset ale i tak nejde zapnout. Ale dioda svítí nabíjení ale na zapnutí nereaguje. Nevíte někdo co s tím. Děkuji

Možná by se tohle hodilo spíš ke kolegům vedle do PC poradny. Nicméně takhle se mi choval můj smartfoun. Dle kolegů z android fóra se měla baterka z telefonu vyndat a nabít v dokovací stanici. To ale myslím u navigace nepůjde. Mně tehdy pomohla autonabíječka místo síťové. Zkus jinou nabíječku. Od té doby už nabíjím opět normálně ale je fakt že si hlídám abych nevybil do nuly.