Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lahev na výrobu šlehačky

Máme starší ale funkční lahev na výrobu šlehačky, ale je jeden problém při zašroubování bombičky to uniká kolem. Díval jsem se, že nové bombičky mají zátav / uzávěr / hlouběji než ty dřívější. Vyměnit jehlu ? Nejsem odborník, takže snad popis závady pochopíte. Díky,

Jehla leží v lůžku gumového těsnění. Jehla se vyměňuje, když je užraná, zkrácená, ulomená a nedosahuje dostatečně hluboko do bombičky, aby propíchla dírku v krycím plíšku. Možná máte doma náhradní díly k šlehačkové láhvi, je tam "klíč" kterým se dá odšroubovat kroužek se dvěma protilehlými zářezy v hrdle závitového konce láhve, do kterého se vkládá bombička. Pak se dá těsnění vyjmout. Ale pouze pokud máte nové. Možná se ještě dá někde sehnat.
Do google.cz si zadejte klíčové slovo "sifonová láhev ... " a hledejte. Najdete například http://obchod.sifos.cz/deploy/img/products/260/260 .jpg atd.