Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha v panelovém bytě

Dobrý den,

chci se zeptat na podlahu v panelovém bytě.Vytrhal jsem parkety a hobru pod parkety.Teď zůstává IPA a pod ní několik centimetrů škváry.IPU chci sundat a nerovnosti na škváře dosypat liaporem.Na liapor položit sádrovláknité desky 2x10mm.
Nevím jestli se může liapor sypat přímo na škváru.Nechci do ní zasahovat dokud je udusaná.Nevím jestli mám mezi jednotlivé vrstvy dávat nějakou izolaci.Na desky pak přijde miralon a plovoučka.
Dík za pomoc.
Změna předmětu, původně: Podlaha (Kurt)

Desky mají 0,5 * 1,5 m. Na výšku 2*10 mm. Ale představa, že pokládá tyto mrňky 2*10mm k sobě mne pobavila. :-)

Ale abych i trochu poradil. Pod podsyp se dává igelit, aby se ve stávajících podlahách ( mezerách ) nemohl podsyp ztrácet. Tím by se začala podlaha vlnit, prohýbat.