Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem daňové přiznání - dotaz

byl jsem dnes na FU podat daňové přiznání, na podatelně jen suché oznámení že přiznání nutno podat u správce daně, že to podatelna nebere, před dveřmi správce daně fronta cca 50 lidí. co to je za b0rdel? dnes v televizi opětovně s.redaktorka říkala že odevzdání je otázka pěti vteřin a dvou úderů razítka. u nás každá správcová detailně kontroluje každé přiznání a přílohy, takže minimáně 3 minuty na hlavu.
jak je to u vás?
podatelna musí brát všechno, ne?
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

No já se obávám, že není nikde stanoveno, co podatelna smí a nesmí. Pokud si pamatuju loňskou situaci u nás, tak na OSSZ to bylo tak, že podatelna přijímala jen v úřední dny (Po, St) a v ostatní dny se právě muselo chodit podávat přehled přímo do nějaké kanceláře. Není mi jasné, proč to takhle je, ale obávám se, že se můžete jen zkusit hádat.

Dík za upozornění, ani tam nepůjdu a hodím to do obálky - blbové: Parkoviště přes půl města, MP hlídá chodník před berňákem, fronty až na schody ]:( a všechny překážky pro to, aby se poplatník, který se nechává státem okrást, to měl co nejnepříjemnější :!:.

Podatelna: Je to jen lidmi obsazená poštovní schránka - pokud to chci podat bez náležitostí, podpisů a na svačinovým papíře, mají to přijmout a potvrdit převzetí - nic víc, nic míň!

Já to podával v pátek, na podatelně úřednice znuděně koukala, široko daleko nikdo. Protože jsem měl nějaký dotaz, šel jsem ke správci daně a tam taky nikdo. Ale teda jen okresní město. Ale proč každej nadává? Když to půjde podat třeba v únoru, tak tam taky asi nikdo nebude.:-p Vždyť jsou na to tři měsíce.;-)