Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapustene zrcadlo do koupelny

Dobry den chtel jsem se zaptat jak zapustim zrcadlo mezi kachlicky?rozmery zrcadla jsou 860*1000 tloustka zrcadla 4mm zkosenim na 2mm hloubka kachle sadrokarton cinni 15-18mm jaky je vhodny material mezi zrcadlem a sadrokartonem jake lepeni toho materialu material+ sardos a material + zrcadlo.nyni mam urezane sklo jakoz to material mezi zrcadlem a sarokartonem ale zda se me to velmi tezke a nerad bych aby se v budoucnu nekomu neco stalo predem dekuji

Já lepil lepidlem přímo na zrcadla a drží už 12 roků. Jen doporučím spárovat silikonem, nikoli běžnou spárovačkou. Ta ztvrdne a zrcadlo roztažností může prasknout. A taky mi poradili, když mi ho řezali, dole a nahoře udělat odvětrání (brčko do spárovačky). Když se orosí zrcadlo, je to zezadu úplně stejné, ačkoli to není vidět, takže aby to nevlhlo.