Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žehlička na vlasy z USA

Dobrý den, vím že tady už takový dotaz je, ale jako absolutní laik v technice bych se chtěla raděj ujistit. Chci si objednat žehičku z USA a vím, že na ni budu potřebovat měnič napětí z 220 na 110V. Jelikož obchody v USA neuvádí kolik má wattů našla sem to na jedné fotce http://1.bp.blogspot.com/_yCREceCY9Z0/TM1VyvfcyqI/ AAAAAAAAAU8/bxnRpVxb-po/s1600/PA311497.JPG .. Je tu uvedeno že má 35wattů, ale zárověň je to žehlička s napětím 220. Chtěla bych se zeptat jestli bude těch 35w platit i když bude mít žehlička napětí 110V a bude mi stačit obyčejný měnič s parametry 220/110 100W. Vaše odpověď mi moc pomůže:)

.. este by som sa opytal ze co take zazracne vyrobca slubuje ze sa to oplati objednavat cez pol zemegule, ptz ked tak na to pozeram napis "bio ionic" tak to bude obycajna zehlicka za 5 korun a s pribalenou rozpravkou o cervenej karkulke (to je ten nezmyselny napis), podobne jak zazracne liecive lampy za 10tisic (v skutocnosti obycajna lampa) alebo superliecive matrace s magnetkami za 10tisic (v skutocnosti cena 5korun a nulovy efekt :) A este aby sa clovek bal aby nevyhorel :D Take veci sa kupuju od renomovanych firiem ako braun, apod, s certifikaciami aspon CE a GS, a ne od nejakeho rozpravaca rozpravok. Ale mozno sa mylim :)

Je to nejšetrnější žehlička k vlasům jaká na trhu je. Nedělám si naděje že by mi ty vlasy uzdravovala, ale vzhledem k tomu, že si je žehlím každý den, potřebuji opravdu velmi šetrnou žehličku a tahle se jeví jako nejlepší i podle recenzí na internetu a tak. :)

Právě že v profesionálních salónech apd. mívají tuhle žehličku:) ..a jinak pochybuju, že všechny recenze by napsala ta firma:D navíc když je americká a spoustu kladných recenzích jsem našla i u nás a nemyslím si, že by si zrovna v česku potřebovali psát kladné recenze:D)

Ten trademark je dokonalej.:-D Jednou sem byl na prednasce Ivo-Astar Bendy a ten tam hovoril o jestircich v neutronovejch skorapkach - kdyz jsem poznamenal, ze takova skorapka z neutronu by se musela okamzite zhroutit do cerny diry a vzit sebou i prilehlej kosmos tak prohlasil, ze to je pouze jeho oznaceni a ze to muze bejt i jiny material.