Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem použití tekuté složky T8 z tekuté lepenky

Zdravím, za nějakou, dobu co používám tekutou lepenku, se mě nashromáždilo ve zbytkách celkem asi 5 litrů tekuté složky T8 (Den Braven ). Dá se ještě k něčemu použít? Myslím pokud se třeba smíchá s jemným pískem, tak jako adhezní můstek, penetrace a podobně. Nebo to radši vyhodit a neexperimentovat.
Děkuji.

Když to penetruje a adhezuje v té tekuté lepence

Ona tam ta složka v té lepence ani nepenetruje ani neadhezuje

Ta tekutá složka je jednou ze součástí dvousložkové tekuté lepenky. Ty 2 složky spolu chemicky reagují a po vytvrzení vytvoří finální izolační vrstvu. Nejsem si jistý tím, že ta složka se dá použít takhle samostatně... třeba jen s pískem jako adhezní můstek. Proto se ptám. Asi to vyzkouším a uvidím. Vyhodit se mě to nechce.

Asi moc podlehas marketingu.

Taky jsem jeden balkon delal tekutou lepenkou, a nemohl jsem se zbavit dojmu, ze do sokratu zamichavam cement, ovsem oboji z barevnych obalu a patricne povysenou cenou. Pochybuju ze to spolu nejak reaguje, ten sokrat na vzduchu akorat ztuhne.