Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svářečka MIG/MAG

Zdravím všechny a tentokrát předevšám svářeče. Chci si koupit MIG/MAG svářečku, v ceně 15-20tis. Chci tím vařit karoserie a potom vše co bude potřeba. Brána, nějaké konstrukce apod. Svéřecí proud by měl být do těch 190A, to by prej mělo stačit. Nevím ale, jak řešit značku. Jak porovnat Telwin, Gude, Omicron, Kuhtreiber, nebo jestli je něco jinýho. Na Fronius cenově nedosáhnu. Děkuji za rady.

Tuzemský výrobce je zárukou snadno dostupného servisu a náhradních dílů. Ten Kuhtreiber bude dobrý. Je to spolehlivá klasika, jednoduché ovládání dobrá cena na profi stroj. Například Fronius moc nedoporučuji, svářečky to jsou velice dobré, ale když něco klekne, je hodně drahý servis, náhradní díly i spotřební materiál.