Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Elektrolux ESI 6241 - problém s tabletami

Dobrý den,mám vestavěnou myčku Elektrolux ESI 6241-problém je v tom,když vložím tabletu do zásobníku tak tableta při mytí špatně vypadne ze zásobníku,nebo zůstane přilepená na dveřích myčky...Tablety používám již 4 roky ty samé a nikdy se to nestávalo...Děkuji za radu. :-)

Změna předmětu, původně: Myčka Elektrolux ESI 6241 (host)

Dobrý den!
Ani nevíte pane,jak jsem rád za Váš dotaz!
Měl jsem přesně ten samý problém! Jako blázen jsem zkoušel, zdali nevadí něco pohybu dvířek pro tabletu, zkoušel jsem různé pokusy a nakonec povídám: nerozumíš tomu, dej na radu odborníka. Zeptal jsem se přímo v obchodě a koukali na mně s nedůvěrou, proto jsem se obrátil na firmu, která montovala myčku do naší kuchyně a pán mi tvrdil, že problém může nastat :
1. pokud tabletu vložím do prostoru dvířek, kde je ještě nepatrný zbytek vody -tableta se ,,přilepí " k podkladu a je zle.
2. špatně rozložené nádobí: příliš naložen prostor ve spodu- tableta se nerozpustí správně.
3.špatná tableta.
Zpočátku jsem mněl dost nedůvěry v tato vysvětlení a myslel jsem že si ze mně možná vystřelil,ale skutečně od té doby, co dávám pozor na rozumné rozložení nádobí a na správně dovřená dvířka pro tabletu je zatím klid...
Snad Vám to k něčemu bude....
V případě neůspěchu se dopředu omlouvám....
Radek