Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poškozená dlažba

Položil jsem novou dlažbu o týden později mi ze štaflí upadly kleště, jasně, jsem vůl,to vím,tak to nepište jo?
Existuje něco,čím se to dá zamaskovat? Dlažba je bílá a je to docela vidět,je to asi 0.3 na0.5 cm.
Díky za každou radu. Tony

Ja osobne to delam tak, ze onu kritickou dlazdici rozbiji mensim kladivem, strepy pak vyberu, odstranim zbytky lepidla a nalepim novou, nekdy je zapotrebi poradne bouchnout, nikdy se mi nepodarilo rozbit okolni dlazdice, tak snad se vam to take povede k vasi spokojenosti