Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sanace vlhkého zdiva

Dobrý den,prosím o radu jak odizolovat starý rodinný dům kde jsou vlhké zdi a podlahy,v rozích se tvoří plíseň. Dům je z roku 1930 a chybí izolace zdí,podlahy jsou betonové.Nevím jestli by šlo podřezání,jelikož pod domem jezdí metro a jsou tu otřesy. Bojím se také,aby se nenarušila statika domu. Děkuji za rady.

Takovou otázku lze zodpovědět pouze po ohledání na místě. Nejlépe to posoudí firma, která se na sanace staveb specializuje. Pokud je důvodem vlhkosti zdiva vzlínání vlhosti z podloží pak jedinou spolehlivou metodou je skutečne podřezání a vložení vodorovné izolace.