Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatepleni bytoveho domu - termovize

Dobry den,
uvazujeme o zatepleni bytoveho domu a na schuzi vlastniku padl navrh nechat udelat snimky domu termokamerou. Ma s tim nekdo zkusenosti? Jak moc vypovidajici budou? Neni to uplne levna zalezitost, pro bytovy dum se jedna o cca. 4.000 Kc.
Diky
JK

Dobrý den,
rozhodně bych doporučoval provést měření nezávislou firmou, než firmou, která bude zateplení provádět. Snímky se dají neříkám přímo zfalšovat, ale určitě přinejmenším upravit.
Kde potřebujete měření provést?
V případě severomoravského kraje Vám jsme k dispozici.
Naše stránky jsou www.termovizestaveb.eu

Na bytový dům Vám uděláme individuální nabídku.