Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem idem stavat pristresok za domom a nemam skusenosti

Zdravim vospolok potrebujem par rad od skusenych stavitelov idem stavat pristresok za domom a nemam skusenosti. Ide o pristresok nad kralikarnami a potrebujem poradit
1-ake hrube hranoly budem potrebovat?
2-aky hlboky zaklad treba pod novu stenu?
3-aku krytinu odporucate?
4-ako daleko maju byt hranoly do seba?

sklon bude len nejakych asi len 12stupnov
vid. nakresy
dakujem za odpovede.
Změna předmětu, původně: pristresok (Kurt)

Kolik sněhu u vás v zimě napadne?
"Lehká krytina" znamená co?

Norma ČSN EN 1991-1-3 rozděluje v současné době území ČR do osmi sněhových oblastí s charakteristickým zatížením sněhem od 0,7 kN/m2 (I. stupeň) do 4 kN/m2 (II. stupeň); o oblasti VIII. informuje Český hydrometeorologický ústav. V lokalitách s malou nadmořskou výškou může hmotnost sněhu dosahovat od 70 kg/m2 do hodnoty 200 kg/m2; na horách až 400 kg/m2. S ohledem na tyto hodnoty se musí krovy dimenzovat, staré střešní konstrukce se doporučuje nechat zkontrolovat a případně posílit.

Zdroj: snih-na-strese