Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba skleníku - sadrokartonové profily a polykarbonát?

Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost se stavbou skleníku ze sádrokartonových pfofilů s využitím polykarbonátových desek místo skleněných? Přijde mi to jako dobrý nápad. Inspiraci jsem získal z tohoto článku - http://www.zahrada.cz/forum/skleniky-a-pareniste/f oliovnik-z-u-profilu-na-sadrokarton-271728/?kotva= foliovnik-z-u-profilu-na-sadrokarton-274562

Proč ne. Fantazii se meze nekladou :-). Tchýně má na zahradě něco podobného z hliníkových profilů a polykarbonátových desek. Jen mě překvapilo že ten polykarbonát je tak tenký (odhadem 6-7 mm), asi zase nějaký super výrobek z tv products. Prý ho ale má na zahradě druhý rok a vpohodě. Asi tam nepadají kroupy :-(.