Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem likvidace studny

zdravíčko, máme zahradní domek u kterého je hluboká studna asi 5 metrů, je pouze pul metru od stavby!, vždycky když zaprší tak se spodní voda skrze ní dostane do sklepa, jaký je nejvhodnější způsob se jí zbavit? zasypat? zabetonovat?, nepište mi prosím názory jako přikrejt atd., CHCEME SE JÍ ZBAVIT. děkuji moc

Bych tam dal cerpadlo s hladinovym spinacem do 2 - 2.5m, aby to odcuclo prebytecnou vodu. Tim by se zabranilo pronikani vody do sklepa.

A samotnou studnu bych klidne zamaskoval, nevim co je v planu za podlahu do pergoly, ale urcite se to da udelat tak, aby byla studna "pod podlahou" a nicemu neprekazela, vicemene aby nebyla vubec videt. A voda zadarmo se muze hodit, napousteni bazenu nebo chlazeni sudu piva..