Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nefunguje plyn u Renault Trafic

Dobrý den, mám Trafica 1,9,Diesel,r.v.2006,najeto 150000km,motorF9Q U 7.
Při teplém počasí a zahřátém motoru mi po nastartování občas nefunguje plyn (mačkám pedál a nic a to i několik desítek vteřin) pak začne fungovat bez problému.
Nevíte jaká je to závada a jak je náročná oprava? Děkuji

Diagnostika, třeba v neznačkovém servise nic neříká?
Závada může být cokoli, od snímače polohy pedálu přes kabely a vstřikovací čerpadlo konče.
Když to nefunguje při zahřátém motoru, co to dělá u studeného?Jak občas to nefunguje?