Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikání světel na vozejku

Zdravim, potřeboval bych od vás radu, mam vozejk za auto a když ho zapojim k autu a zapnu světla tak vše svítí jak má, ale když zapnu blinkry, je jedno na jakou stranu, tak začnou blikat všechny světla co jsou na vozejku a začne mi lehce problikávat na palubce kontrolka předních mlhovek (fabia 1). Vozejk jsem měl zapojenej i k jinými autu a dělá to to samí. Neví někdo čím to může být?

Tak jsem rozdělal zástrčku na vozejku a ten konektor kde je kostra byl totálně zoxidovanej, tak jsem koupil novou zástčku a vše jsem předělal, už je to lepší, ale světla stejně lehce problikávají. Myslíte že bych mohl na ten drát co je kostra mohl ještě ukostřit celou konstrukci vozejku. A ještě jak nejlépe uchránit tu zástrčku od vlhkosti, aby to znova nezoxidovalo. Vozík jsem koupil úplně novej a ta zástčka nevydržela ani dva roky, tak bych chtěl prodloužit jeji životnost. Díky

Taký istí mám ja problém na vlečke za traktor zástrčka na traktoru je dobre ukostrena kabelaž čisto nová zástrčka tieš káblý dobre pozapajane ale aj tak preblikavaju svetlá ale jedno my nejde do hlavy mám zapojenú kostru na zelený kabel v predu a v zadu kostra sa javí na modrom čo je ľavá smerovka 🤔 už 2 tyždne s tým neviem pohnúť ale vyskušam jak tu nejaký pán pisal že natiahnuť od baterky - kábel dať ho na kostru svetla to vyskúšam

V první řadě odpojte zásuvku,vyndejte všechny žárovky ze světel a proměřte kabely mezi sebou,jestli tam není zkrat,taktéž všechny proti kostře,potom hledat závadu dále.Může to dělat špatná kostra na vozidle,ale i kostry v lampách,párkráte jsem kostry tahal nové,přímo na kostru vozidla kabílkem a závada zmizela.Základem jsou čisté a pevné spoje.:-)