Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WC

Ahoj. Před pár dny jsem koupil novou toaletní nádržku. První několik dní vypadalo vše v pořádku, dneska ráno jsem ovšem našel toto:

17133e14c7

Voda se jednoduše dostala za polystyrenovou izolaci. Vysušil jsem to a zkusil tam dát to přepážku, marně, voda za polystyren zatéká dál. Nechápu, kuby by mohla protékat. Žádnou dirku jsem nenašel, voda se nenapouští tak vysoko, aby polystyren přesáhla a nikde nekape. Zíral jsem na to asi hodinu a už nevím co s tím. Mám to reklamovat? Vzhledem k velikosti mé místnosti s toaletou je to odšroubovávání dost záhul :(

Předem moc díky za případnou radu

Dal jsem rozpěrku, bezvýsledně. Dal jsem tam dokonce dvě, na každou stranu jednu. Hladina napouštění je akorát, nikde nic nestříká ani nekape. Vše se zdá být na pohled v pořádku, ale stejně se prostor za polystyrenem neustále, velmi pomalinku napouští.

Jo já to četl, nechtělo se mi fotit, tak jsem použil jeho fotku (pardon) poněvadž to vypadá úplně stejně, i nádržka je stejná.
Faktem zůstává, že v tom tématu mu nikdo neporadil, a mně zatím také ne, samá omáčka okolo, kdyby si můj první příspěvek lidi přečetli celý, tak nemuseli nabízet tak zbytečná řešení.

to bych musel odmontovat ventil (což zas takový problém není) ale i tu druhou kravinu uprostřed co propouští vodu, a to nevím.
Vadí to vůbec nějak, když je ta izolace takhle prohlá a je za ní voda? Co když to tak prostě nechám?

Údajně je tam ten polystyren jako tepelná izolace. Do nádržky přitéká studená voda a nádržka by se na povrchu rosila. Pokud by ti to nevadilo, tak ten polystyren uřízni do určité výšky nebo tam dej těch rozporek víc, někam doprostřed a tak, aby držely větší plochu.