Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Oprava píchlého míče

Dobrý den,

mám takový problém, zakoupil jsem si fotbalový míč od Nike, a když jsem ho měl poprvé venku, bohužel míč zaletěl do křoví a zasekl se do něj trn. Po vytáhnutí trnu míč uchází, zkusil jsem tu dirku zakapat vteřinákem, ale to nepomohlo, a při nafukování uchází.

Není nějaká možnost, jak míč zalepit? Co reklamace, na tuto situaci se asi nevztahuje, nebo ano?

díky za každý typ.
ps. ještě mě napadlo lepidlo na bazény

děkuji za odkaz, teď ale nevím zda je míč lepený nebo ne. Má černou duši, a přes ní jsou výstelky které jsou sešité. Jedná se o Nike CR7 Prestige. Takže asi sešívaný?

[http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdk1Wlctn   4un9nobreuNbdluWlLaXxc9NCOTxahUg8Bs0fDNxMcA]

// vlastně ano, je sešívaný, mám repliku od adidasu a ta je slepená, žádné stehy.

Topic dávám za vyřešený, opravdu mě nenapadlo, že někdo opravuje míče. Děkuji mnohokrát.