Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohu použít?

Zdravím, potřebuju nahradit el. vodič. Mohu použít vodič stejného průřezu který ovšem není samostatný, ale skladá s mini vláken( z napájecí šnůry el. spotřebiče) Jde o vypínač ve zdi. Děkuji za odpovědi.

...jo mám a podle jiných to nevadí... svítit musím... Chci koupit stejnej průřez akorát bude teda v mědi. Hliník(původní upadl a zbytek je moc krátkej). Jsem to musel přes čokoládu a prodloužit tím co bylo po ruce. O jiném řešení nevím. Kidně si nechám poradit, ale zeď rozhodně bourat nebudu.

Ale jo, tak se to dá udělat. Nikdo tam pařáty strkat nebude a bourat není také žádná radost. BTW v mědi můžeš mít "o číslo" menší průřez. Správně bys měl měď a hliník spojit speciální svorkou Cu-Al ale u světla a v bytě se na to dá potichu vykašlat.