Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlažba do kuchyně vyrobená v itálii...

Ahoj, plánujeme v létě dělat novou podlahu v kuchyni (jsou tam špatná prkna a asi vlhko apod..., takže vše vybrat a vybetonovat,zaizolovat apod...) a budeme na novou podlahu dávat dlažbu-kachle...

Pán, co nám to bude dělat a co se tím živí, nám řekl, že vůbec nemáme kupovat tyto dlažby:

1)s hnědým spodkem (tam kde je styk s lepidlem)
2)dlažbu vyrobenou v Itálii...

Ten první bod beru ( = dá se vybrat jiná dlažba), ale právě jsme se s mamkou shodly ( = zázrak, protože máme úplně opačný vkus) na dlažbě, kterou by se nám líbila a hodila se nám do kuchyně a sice vyhovuje bodu 1, ale je vyrobena v Itálii...

Dotaz:
Je pravda, že italskou dlažbu ne? Jaké máte zkušenosti?

Díky...

1. dávno neplatí
2. dávno neplatí

Vezmi dlaždici a na spodek plivni:

1. když se plivanec vsákne, nebrat!
2. když se nevsákne, kupuj a nehleď na to že je spodek hnědej a dlažba italská.

Po revuluci se sem vozil kdejakej šunt a obklady se prodávaly za dlažbu. Často se stávalo že byla glazura prošoupaná a prošlapaná za rok a dláždilo se znova. Hodně už se ale od té doby změnilo, českej zákazník je gramotnější a dnes vyžaduje spíš kvalitu ne zboží "ze západu (jihu)".

Ok, až tam pojedu znova, vemu stříkačku s vodou a pokropím to...Ještě také říkal proč nekupovat tu italskou dlažbu - zákazník ji koupil v bauhausu a když to nalepili, tak začalo prosakovat lepidlo skrz - udělaly se na vrchu šedé fleky...Po dlouhých tahanicích to prodejce uznal...