Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plynové topení

Dobrý večér,
Chtěl bych se zeptat.V bytě 2+1 využíváme k vytápění plynové kamna Betty a k ohřevu vody klasickou karmu.Myslíte si,že zřízením etážového topení s kotlem v koupelně bychom doílili úsporu ve spotřebě plynu.Děkuji Pavel

Od třech místností už se to vyplatí, to mi říkal plynař před deseti lety. Plyn za tu dobu šel na dvojnásobek, pořizovací cena topení nevím. Záleží na požadavku na komín, nebo jestli se vejdete do turba, důležitý je přívod vzduchu, v koupelně asi nebudete chtít mít pořád otevřené okno.