Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr vhodného auta pro studenta :-)

Ahoj vsem,
vim ze je tu obdobnych dotazu dost, ale stejne se zeptam - nikde jsem nenasel odpoved.

Jsem student muj max. je 40tis. korun. Shanim levne vozidlo na dojizdeni do skoly. Denne ujedu neco kolem 30 - 40km, z tojo jednou do mesice neco kolem 100km... Koukam po japonckych a nemeckych vozidlech.
Potrebuji aby auto melo nizke naklady a i tak to bylo trosku sviznejsi. Co si myslite o'mich adeptech? Motorove se mohou lisit hledam do 1,6. Airbagi a srervo je pro me nutnost.

Mitsubishi colt
http://www.sauto.cz/osobni/detail/mitsubishi/colt/ 11427252?goFrom=list

Mitsubishi lancer
http://www.sauto.cz/osobni/detail/mitsubishi/lance r/11474489?goFrom=list

Nejaka mazda 323f

nebo nejaky golf trojkova rada... Nebo polo

Co si myslite o mem vyberu? Co by jste doporucili? Nejake navrhy?
Urcite nemam zajem o nejakou feldu!

Dekuji za odpoved a omlouvam se za neprehlednost na tabletu mi to jde tezce :-):-)
Dekuji za pochopeni, Kucharek.

chcesli karu pro paradu , aby dobre jela .... nechces prece prijet pred skolu v schade , tak se podivej na fiat coupe /disajn od ferrari/ a za super levne penize , dobra muzika! Jinak bych to videl klidne na opel vectra , i v dnesni dobe super disajn , opravi to kazdy a ND nejsou drahe , opel tigra /tez pekny sportacek/ jinak klidne i ten golf je dobra volba , za ty penize , dobra muzika .... toto bych vybiral cca ja , chcesli ale do japonce tak koukni tez na nissan almera