Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power sharp

Dobrý den!
Chlapi má někdo z vás reálné zkušenosti s Power sharpem? Je to opravdu takový zázrak, jak o tom bájí na netu, nebo je to jenom tahačka peněz a už k nám víc nelez!
Já jsem na mot. pilu vždy dával řetízky brousit přímo do Husq.., odborníkům, ale po vzhlédnutí toho videa na yčku by to zvládnul asi i bezrukej...
No nevím, a co vy myslíte?
Dám si poradit...
Radek

Dobrý večer,praktickou zkušenost nemám,ale hledal jsem na netu princip broušení,jelikož si řetězy i kotoučové pily brousím leta sám,tak mě to zajímá.Jedná se o jiný systém řetězů,než jsme zvyklí a ten princip je opravdu jednoduchý,ale není vůbez žádnou novinkou,podobnou cestou se brousily nože v zemědělských řezačkách před padesáti lety,jen se dával zpětný chod rotoru s noži.Takže dle mého názoru věčného kutila,pokud budete mít celou sadu,řetěz plus brousek,tak to opravdu fungovat musí.Jen jsem nepochopil ,jak mají řešeny omezovací zuby,což považuji za dosti důležitou věc na řetězu motorové pily.:-)