Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Truhlářské knechty - zkušenosti

Zdravím kutily

již dlouho hledám po inzerátech staré poctivé truhlářské knechty (stahováky) bohužel nejsou. Z toho důvodu plánuji objednat nové, ale trochu me děsí to moderní provedení. Ty staré co jsem viděl u truhlářů jsou robustnější. Nemáte někdo zkušenosti z novými?
Pro ilustraci, aby bylo jasno, bavím se o

http://www.uni-max.cz/search/?exps=stahov%C3%A1k%2 0%C4%8Dep%C5%AF&detail=1&SearchType=name

bojím se, jestli to bude v této délce použitelné, prohýbání a pod. vypadá to jako slabounkej profil ...
Děkuji za případné podání zkušenosti.

Dušan

truhlařské knechty jsem videl perfektni u fy Sleppach v nemecku, ale bratru za 3800 kč jeden kus. pro praci jsou nejlepsi 4 ks, tedy ranec jako hrom. udelal jsem si je tedy z jeklu 20 x 40 mm x1200 mm. delá se s nimi perfektne a vyhodu maji v tom, že sevřene vlysy stahuji rovnoměrně ze vsech stran a klizena deska se nemuze vyboulit do strany. kdo uz nekdy klizil sparovku, vi o cem mluvim.
pokusim se vam sem vlozit nekolik fotografii. kdyz se mi to nepovede, napiste vnitrni postou a ja vam to poslu v priloze e-majlu. pokud budete chtit jeste neco, ptejte se. za penize, ktere chteji na netu za jeden kus, udeláte pohodlne 4 ks a budete urcite spokojen. zdenek

na teto url adrese se na ne muzete podivat:
http://trossau.rajce.idnes.cz/12.09.29_Dvere_pro_M ilana/