Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minicross Pomoc !!!

Ahoj chci se zeptat mám Minicross a předtím sem měl problém se startováním měl jsem hlinikový starter šdý a špatně mi to startovalo a ted jsem koupil nový čený nasadil a startovat jde uplně zlehka no super ješte jsem si koupil svičku ngk jezdí super jen se hci zeptat zadní odpužením jde hýbat a někdy kdýž ho rotáhnu nahoru tak je uplně ta velká pružina volná ale jak sednu nejde sní vubec hýbat nevíte proč sní jde hýbat ? měla by být stále držitelná tak když neni minicross nerostahnuty a nesedím na něj tak to jde trak středně ani ne zlehka pružinou hýbat ani ne ztěžka prostě neměla by ta pružia byt nepohybnutelná ? Děkuji když máte právě s minicross skušenosti tak prosím napište děkuji

Myslim že by to tak mělo být a u minicross musíš mít hodně naplý řetěz protože jak sedneš tak povolí a take musíš mít naplý řetěž kvuli tomu aby nedřel o kryt řetěžu jinak minicross mam sám osobně a je super taky mi jde hýbat z pružinou ale to neřeším :-):))