Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úprava okna

zdravím potřeboval bych v 1. patře RD zazdít staré okno které je veprostřed štítu a místo něj udělat dvě menší jednokřídlá okna blíže ke stranám tak, aby šel prostor rozdělit v polovině příčkou ze sdk.Zeď je 45cm,fasáda zateplena 5cm polystyren,překlad nad oknem je litý z betonu.Zzdění bych provedl asi qporem,perlinka,lepidlo atd.
Jak obtížná bude tato operace?Myslím hlavně vybourání těch dvou otvorů pro okna,a venkovní zapravení fasádou po starém okně.Troufl by to někdo cenově specifikovat?
Díky za odpovědi
Nevím jak vložit nákres ale popis je snad dostačující.
L.

To nemá význam řešit tady v poradně. Změna vzledu + zásah do nosné konstrukce stavby = stavební povolení případně ohlášení = projektová dokumentace. Kalkulaci nákladů a technologický postup určí tedy projektant na základě ohledání na místě stavby a Vašich požadavků.