Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Měděná nátěrovka na okapy

Dobrý den,

měl bych takový dotaz – mám na domě železné okapy a chtěl bych je přetřít tak, aby vypadaly jako měděné. Můžete mi někdo poradit nějakou nátěrovku, která by ty okapy ochránila proti korozi a zároveň vytvořila efekt mědi? Z finančních důvodů si nemůžu dovolit je úplně vyměnit a designově mě tam budou skvěle sedět.

Díky moc za pomoc.

Díky všem za rady - na zloděje si počíhám s flintou, co je ale důležitější, už jsem všechno vyřešil. Dal jsem nakonec na radu kámoše, co si to taky dělal a bral matroš od plzeňský firmy Sincolor. Starou barvu z okapů jsem očistil, okap natřel rychlezasychající základovkou LAS 2600 a na to jsem dal vrchní email S 2324 s efektem v měděném odstínu. Ten email je kladívkový, takže to fakt vypadá jakože toje měď. Maximálníě spokojenost. Úplně nejlepší bylo, že jsem si to všechno objednal přes jejich internetový obchod (www.sincolor.cz) a došlo mi to až domů :-) Je zima, tak jsem to natíral v dílně a fakt rychle to zasychá. No, a vypadá to kráááááásně. Doporučuju !!!