Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plísen v domě

[Dobrý den,obracím se na Vás,Kutilové,zdali by jste nedokázali poradit,jak mám zatočit s plísní,která se mi udělala v baráku na příčce s ytongu.Pod podlahou je sklep.Děkuji

Aby se houbám dařilo potřebují teplo a vlhko. Jednoho se zbav a bude po plísni. V baráku se asi tepla zbavovat nechceš tak, že se zbav vlkosti. Kde se bere musíš zjistit sám. Jaké prostory příčka rozděluje? Kde přesně se plíseň na stěně objevuje? Je to nová kontrukce nebo se plíseň objevila až po nějaké době? Ostatní stěny místností jsou bez plísně? Zkus se rozepsat.