Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena nasypu na WC

Ahoj, predelavam v baraku WC z klasickeho na zavesne, zatim jsem vysekal odpad v podlaze. Odpad vede pod misou v nasypu, ten chci dat pryc a dat tam neco jineho. Co misto nej? Diky. Michal

No me spis napadl porobeton, problem je, ze na sypkem materialu se bude hur delat podlaha, u porobetonu ten problem odpada. Na zelezobetonovou desku bych nalepil porobeton, mezery vylil betonem a po vyliti samonivelacni sterkou bych polozil dlazbu. Slo by to i tak? Diky.

Ahoj,
pridavam se k dotazu. Budu menit podlahu v byvale pradelne a je to tam reseno stejne. 10 cm nasypu ve kterem vedou vsechny mozne trubky a na tom je podlaha. Chtel jsem tech 15 cm vylit betonem, ale porobeton by taky sel. Ma s tim nekdo zkusenosti?
Diky
Petr Kopecky

Ahoj,
fungovalo, ale uz nefunguje. Na nasypu je vrstva betonu, ktera je rozpraskana a misty se propada. To je dusledek toho, ze beton dali primo na nasyp, neni tam zadna vyztuz, nic. Navic neni duvod tam ted nasyp mit, pradelna neni v provozu jiz desitky let.
Petr Kopecky