Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava klížené - lepené židle

Mám českou židli, tedy dokonce sadu 4 ks. A problém je, že nepovolily všechny spoje, abych tam pěkně nacpal pořádné lepidlo a měl pokoj, ale jen spoj zadní noha - opěra sedáku. Ale rohové zavětrování pod sedákem to ještě drží a také je tam ještě zpevňovací šprincl, ten taky.
Mám to utrhnout? A čím? Teď je tam vůle tak malá, že tam to lepidlo nedostanu a přitom se židle už docela kymácí.
Nedivím se, že Kadlec zavírá prodejny, prodává tuhle židli za 2.000,- 3-[

Co tu dřevěnou židli kompletně zrenovovat, aby vydržela další desítky let?
Dostatečnou kvalitu nového zboží dnes těžko pohledat. Zkusil bych se zeptat, jestli by ji odstrojenou prohnali louhem někde kde renovují starý nábytek. Tím by snad spoje povolily.