Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vysavač na chlupy

čau,
chci se vás zeptat jestli nemáte nějáké zkušenosti s dobrým a účinným vysavačem na chlupy a koberce??
popřípadě jaký by jste mi poradili nebo doporučily?
nebo aspoň podle jakých kritérií se mám při výběru řídit?

díky za rady

Používám vysavač Philips FC 9174/01 Performer Animal care, je výborný. Při použití turbokartáče vezme většinu chlupů z koberce.
Na zašlapané chlupy, sedačky apod. používám tzv. "berušku" a "motýlka" (je to jedno a to samé jen v jiném tvaru) - http://www.youtube.com/watch?v=Dv4Utwi9Bvc&feature =youtu.be.
Z koberce těsně po vysátí jsem vytáhla ještě hromadu chlupů, které byly již zašlapané. Není to namáhavé, nemusí se nijak tlačit, jde to samo (koberec 2,6x2m byl hotový během max. 10 minut) a stojí to 150 Kč. Dá se koupit např. na www.rak-brno.cz.
Mně to doporučovali známí, říkala jsem si, že to za ty peníze risknu, ale jsem nadšená.
Doma máme labradora a kocoura se středně dlouhýma chlupama a bere to oboje.