Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SDK + přidělání CD profilu ke krokvím

Dobrý den,
chci do garáže udělat strop z SDK. Jsou zde krokve 18cm vyplněny 18cm vaty na to přidělám parofolii a teď bych chtěl poradit jak mám ke krokvám přidělat CD profil, strop se snižovat nebude, tudíž CD profil bude přímo ležet na krokvích.Mám na krokve přišroubovat přímý závěs a do něj přišroubovat CD nebo lze CD profil přišroubovat přímo na krokev a pokud ano tak čím.
Díky

Já bych parotěsku doporučil nacvakat na krokve a až pak kostru. Viděl jsem i profily, kreré byly prošroubované skrz přímo do dřeva bez závěsů :-). V místě montáže se profil prohne, tak to ani nedělalo bouli na sádře. Jinak na přímé závěsy.

Lepší pro folii je, pokud není prošpikována vruty a je jednodušší vedení elektriky. Pokud montujete folii na profily, používáte na cd těsnící pásku ? A tím nemyslím pásku, která se dává pod ud profily. Neprostřelíš - tomu úplně nerozumím. Sponky ( montážní prvky ) se přece přelepují.