Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepeni kachlicek na OSB desky

Zdravim, chtel jsem se zeptat, zda je mozne a doporucene lepit v koupelne kachlicky na OSB desku. Resim rekonstrukci koupelny a bude tam konstrukce z ocelovych profilu na ktere budu muset neco pridelat, napr. prave OSB desky a na ty dat finalni upravu, tj. kachlicky. Diky. G.

Jdou, s tím problém nemám, ale je to kočkopes a SDK je do koupelny rozhodně důvěryhodnější a hlavně vhodnější než OSB. Na chleba si taky nemažete ztužený tuk i když to jde, i sníst se to dá, ale máslo je máslo. No když to shrnem tak jediná střední cesta na které se shodneme je tedy Rigidur. :-)

Dobrý den, v podstatě by to šlo. Musíte však na OSB desky "natáhnout" kvalitní lepící stěrkový tmel, konkrétně Weber.therm technik. Obyčejné lepící tmely na OSB deskách nedrží spolehlivě. Teprve na tuto stěrku aplikujte lepidlo pro obklady. Možná existuje i lepidlo na obklady nebo nějaký penetrační můstek, které se aplikují přímo na OSB desky, ale to by Vám poradil spíše dodavatel obkladů.

S pozdravem
Martin Pokorný

Odstraněna reklama (sHpy00n)