Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontakty z postříbřeného plechu - kde sehnat?

Ahoj,
potřeboval bych jako elektrické kontakty postříbřený (evt. pozlacený) plech. Problém je ten, že nic takového nemůžu na internetu sehnat. Jednalo by se o tloušťku max. 0,5 mm. Ideální by bylo, kdyby to bylo ve formě "listu" velikosti A4 nebo tak. Kdyby někdo věděl, kde se to dá koupit, ať prosím napíše.

Díky.

sežeň si mosadznou folii patričných vlastností a rozmerú, vyhledej firmu která provozuje galvanické zlacení, stríbrení predmetú. Snad ti to udelají ... začal by jsem hledat u firem které delají opravy šperkú.