Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přesunutí plynové přípojky

dobrý den prosím o radu mám stávající plynovou přípojku která mi překáží a chtěl bych ji posunout cca o pět metrů blíž do ulice.to znamená že by se muselo nějak zkrátit potrubí co vede v zemi a udělat noví vývod jedná se o středotlak.jak na to ale netuším.díky za rady

Pokud je to opravdu přípojka plynu, tak si přečtěte energetický zákon a tam se dočtete, že přípojka je majetkem místního distributora plynu a ten Vám jí samozřejmě přesune kam chcete. Jenom jde především o peníze. Možná to stojí víc než zřízení nové přípojky. A většinou to musí dělat firma kterou si určí oni :-( . Začněte žádostí popř. poptáním u majitele přípojky.