Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy fotoaparat

Dobry den. Chci si koupit novy fotak jiste znacky ktery je Full HD. Otazka zni jestli Full HD fotky budou plne spoluporacovat ze starsim monitorem nebo s televizorem ktery mame plazmovy jen HD TV. Diky za odpoved.

Fůl Há Dé fotky?! To je?! Asi špatně přečtené specifikace toho tajného přístroje, nejspíše je tam napsáno, že to umí video ve FHD rozlišení. Pro fotky by to bylo poněkud málo.
Co zobrazí ta TV, to bude v manuálu, včetně podporovaných formátů souborů a maximální velikosti, třeba...

Dodatek: Třeba odtud si můžete stáhnout soubor a vyzkoušet jej na té televizi.

Nebo třeba tento - "v plné palbě" 6016×4016, 12.2MB