Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Návod na iphone 4s 64G

Neměl by někdo odkaz kde sehnat tento návod na netu?Nechal jsem doma psa a ten mi roztrhal návod v knižní podobě úplně na hadry...:-)Zkoušel jsem pár odkazů,ale nic pořádného jsem nenašel.

Koupil jsem ho přes inzerát.Tváří se to jako originál,ale dneska nevím čemu věřit.Píšou sice nějakérady na netu,ale ty nejsou moc spolehlivé.Má to výrobní číslo.Zkoušel jsem ho dát do databáze ukradených iPhonů,ale tam to nic nenašlo.Ovšem jak moc je tato databáze spolehlivá,to netuším.Měl jsem na mysli nějaké markanty telefonu nebo třeba v menu jestli není nějaká odlišnost.

Ne.Není to problém a pokud tě obtěžuje dát radu nebo se normálně bavit a nechovat se jako polobůh,tak přeci nemusíš vůbec reagovat na položenou otázku.To by udělal inteligentní člověk.Tyhle reakce si nech na doma pro manželku nebo svoje dítka.Tam ti to asi možná budou žrát i když si osobně myslím,že pokud by jsi se takhle choval doma,tak tě pošlou do ...však asi nejlépe víš kam,že?Další reakce nejsou již nutné v tomto tématu.Vyřešeno.

Dobrá - poslední reakce, a pak se půjdu realizovat jinam (nicméně si asi neužiji tolik zábavy) :-). Jde o to, že poradit, pokud někdo něco dělá špatně, je relativně normální, ale poněkud unavující jsou "za-ruku-se-vodící", poněkud méně aktivní, jedinci, kteří chtějí vše naservírovat až pod nos, nejlépe na zlatém tácu. Jestli se ti nelíbí moje poznámky k tvojí pasivitě, tak věz, že jsou tu i mnohem fundovanější rádci, ovšem s mnohem vytříbenějším slovníkem, kteří by ti dali svůj názor najevo daleko razantněji. A když si já najdu informace pro tebe jen tak mezi surfováním na netu, tak nevím, proč to nezkusíš taky, respektive, co vlastně na tom netu děláš...;-)