Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Indesit

Máme doma myčku Indesit DSG 573 a přestala pouštět vodu na nádobí. Vodou se naplní (takže čerpadlo to není), ale vodu už nepustí do ramen, která mají to nádobí oplachovat. Jinak se chová normálně. Vypustí tabletu kdy má, napuštěnou vodu vypustí, zapíská po ukončení programu, žádnou chybu nehlásí. Jen ta voda v tom mycím programu chybí a tudíž nemyje :-( Neví někdo čím by to mohlo být?

Asi mám ten samý problém,sice mám myčku Baumatic suprema 1ss.Ale po zapnutí programu vypustí vodu z předešlého pragramu,pak napustí novou a když se má zapnout čerpadlo které má pohánět vodu do ramen tak nic,jen hučí.Ale když 1 nebo i 3x zmačknu tlačítko start/stop tak to naběhne,ale někdy to zázrakem jde hned na poprvé.tak nevím co se tam odehravá.Nevíte to někdo? :)