Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rc vrtulnik (nabíjení přes USB)

Dobrý den včera mi přišel poštou rc vrtulnik, vložil jsem baterie do vysílačky, a k memu překvapeni po zapnutí vrtulníku jsem zjistil, že je trochu nabitý. Několikrát jsem se pokoušel vrtulnik nabít přes USB, asi na čtvrt hodiny se USB rozsvítí červeně a pak zhasne, poté vrtulnik vzletne pouze na několik vteřin a pote už se jenom točí na podlaze, nevíte prosím v čem muže byt problém? Děkuji za odpovědi.

To je kupováno jako nový, nebo z druhé ruky? Ony ty baterky po roce v tom vrtulníku vydrží právě jen těch pár vteřin. Brácha měl doma taky takovej vrtulníček a přesně tohle to po roce dělalo - pár vteřin ve vzduchu a konec. V modelářským obchodě se do toho dají koupit nový akumulátory, stojí (tuším) nějaký 3 stovky.