Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam na hory do 5 000 Kč

Dobrý večer,
vím, že to sem nepatří, ale jelikož tu je spoustu lidí, kteří jezdí na hory, tak se zkusím zeptat.
Pokud to bude vadit, tak to smázněte. Já to přežiju :-).

Rád bych s přítelkyní jel na hory v termínu od 19.2 - 22.2. 2013 jsme z středočeského kraje bydlíme poblíž Žehuně. Máme k dispozici 5 000 Kč, výbavu a vše ostatní máme. Ani jeden nejsme žádný expert, není tedy podmínkou nějaká obrovská sjezdovka nebo tak.
Chci se zeptat nevíte o nějakém dobrém ski areálu, kde by jsme se (se vším všudy), za lyžování (jízdné) pobyt na tři noci + nějaké to jídlo, alespoň polopenze. Vešli do 5 000 Kč? Dá se vůbec do této ceny něco sehnat? Co by ste doporučili?

Předem děkuji za odpověď L.

Loni jsme byli za 5600,- dva v Rakousku, polopenze (snídaně a večeře), 3dny lyžování, včetně ski pasu. Odjíždí se v pátek večer, v sobotu ráno už lyžuješ, v út. ráno jsi doma. Zkoukni si lastminute. V ČR tě to vyjde na stejný prachy jak v Rakousku s dopravou a zalyžuješ si mnohem víc, o prostředí a zážitku nemluvě.