Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlad od podlahy v rohu místnsti

Dobrý den prosím o radu kuchyň 12 metrů čtverečních topení 2 kw teplota v místnosti při topení 22 stupňů loni jsme dělali komplet izolaci stěn a podlah ipou .
ale v rohu místnosti je cítit chlad a dlažba je mokrá pomůže udělat v rohu zvenku když to odkopu na základy a zateplím základy?Domek jsme koupili k celkové rekonstrukci izolace do podlah se nedávala

fotky nemám ale izolace je nová vyděl bych to na ten tepelný most je roh ze severní strany nemám zatepleno z venku vůbec a dříve byla na této stěně stodola která se zbourala a zeď je zde pouze 30 cm plánuji letos zateplit polišem ale aby mi to netáhlo i po zateplení proto jestli nemám odkopat až na základy a izolovat i základy třeba jen u tohoto rohu