Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvonek s vlastní melodií

Dobrý večer, chci se zeptat, jestli existuje zvonek do kterého si mohu nahrát vlastní melodii, ale aby signál a napájení vedl po drátu,našel jsem jenom bezdrátové a ty nechci, nevěřím jim :-) díkec

Na tohle máme doma houslistu. Ten sedí dole v hale proti vstupním dveřím, nad kterými je červené světlo z LEDek.
Jakmile někdo "zazvoní", světlo se rozsvítí (jsou tam ty dráty) a houslista hraje melodie, které jsem mu den předtím napsal na kus papíru. Já vím, je to dražší ale živý člověk, je živý člověk...(zatím). :-D
http://www.elektronovinky.cz/soucastky/programovat elny-reproduktor-pres-usb-prehravajici-mp3-wav